עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
נושאים
צימרים מומלצים

צימר R - צימרים בצפון
קישורים

בחירת מדבקת קיר לחדר השינה

25/12/2013 10:41
נאדר דהן
עיצוב של חדר שינה הוא משהו שדורש טעם טוב ולעיתים גם הוצאה כספית. לאחרונה נתקלתי באופציה שמאפשרת לעצב את החדר מחדש, אך בעשייה מינימלית וכמוה גם המחיר זניח. אומנם אין זו הפעם הראשונה ששמעתי על אופציה זו, אך רק לאחר שיצא לי להתנסות הבנתי את היתרון הגדול. מדובר בדבר הבא: מדבקות קיר לחדר שינה - מדהים כיצד דבר דו ממדי יוצר שינוי מהפכני.

חלון משקיף על הירוק 1 +1 בחינם !

התאמה מלאה
כאשר באים לבחור מדבקות קיר לחדר שינה  יש לקחת בחשבון את הנתונים הקיימים של החדר. יש לקחת בחשבון אם הוא גדול או קטן ובהתאם לקבל החלטה האם לבחור מדבקת קיר חדר שינה  בהירה או כהה. יש להחליט על סגנון, להחליט האם הוא הולך להיות רומנטי, אלגנטי,  כפרי וכדומה. מה גודל המדבקה הרצויה בהתאם למקום הפנוי על הקיר, יש לקחת בחשבון את הצבעים ששולטים בחדר וכמובן שיש להתייחס לצבע הקיר וכדומה.

אפשר גם אפשר
בנוסף, הוספה של  מדבקת קיר חדר שינה עשוי להיות הטא'ץ היחיד לטובת עיצוב חדר השינה ובמקביל זה יכול להיות השלב המסכם לאחר שמדובר בצביעה מחדש, החלפת התמונות וריהוט מחדש. שיקול זה חשוב כיוון שאם עומדים לעשות מהפך כללי לחדר ולא רק להוסיף מדבקה, ניתן יהיה להתחיל מהמדבקה שמשכה אתכם ולהתאים את שאר העיצוב אליה ובכך להימנע מלהתאים את המדבקה את נתוני החדר הקיימים.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון