עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
נושאים
צימרים מומלצים

צימר R - צימרים בצפון
קישורים

מדבקות קיר לחדרי ילדים

17/11/2013 09:53
נאדר דהן
מדבקות קיר לחדרי ילדים, עיצוב חדרי ילדים
כל זוג הורים שואף תמיד שהחדר של הילדים יהיה מושלם. לעיתים מדובר בילדים שיש להם תחביב או מושא להערצה בדמות גיבור מסרט או סדרת טלוויזיה, ואז ההורים ניצבים בפני אתגר אמיתי – ציור על קיר עלול להיות יקר מאד מבחינה כלכלית ולעיתים כלל אין אפשרות לבצע אותו, אך מנגד הם מעוניינים להגשים את החלום של הילד שלהם. אז מה עושים? מצטרפים לטרנד שסוחף מיליוני משפחות בכל רחבי העולם – מדבקות קיר לחדרי ילדים או לכל חדר אחר בבית! כל אחד מופתע בסופו של דבר מקלות הביצוע, השדרוג האדיר לעיצוב החדר והמחיר הכה נמוך שיש לשלם לצורך כך.


מה היתרונות של מדבקות קיר לחדרי ילדים?
כיום ניתן למצוא מדבקות קיר באינספור עיצובים, צבעים, צורות, דוגמאות וגדלים. כל אחד יכול למצוא את המדבקות המושלמות שישדרגו את מראה החדר של הילדים שלו וכל זה במחיר נמוך ובמינימום עבודה. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את המדבקה, לקנות ולהדביק. אנשים רבים שהיו סקפטיים בנוגע לשינוי שמדבקות הקיר מסוגלות להביא עימן, מופתעים באופן יומיומי מהסקפטיות של עצמם ועומדים משתאים אל מול החדר החדש שעיצבו בקלות, במהירות, במחיר נמוך ובמינימום עבודה קשה.

מדבקות קיר לחדרי ילדים מתאימות גם למי שמעוניין בשינוי עיצובי זמני וחושש להתחרט מאוחר יותר מהעיצוב הנוכחי, או שמעדיף להשאיר לעצמו את האופציה של שינוי העיצוב בעוד פרק זמן מסוים. בדרך זו כל שעליו לעשות בבוא הזמן הוא לקלף את מדבקת הקיר שהוא מעוניין להחליף ולהדבקי אחרת במקומה. אם מדובר במדבקות קיר איכותיות וטובות, לא יישאר שום זכר על הקיר והמדבקה תתקלף בקלות ובמהירות ולא תפגע בקיר ותשאיר סימן נראה לעין. 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון